fantic-motor

TREKKING, URBAN, CITY

Městské modely FANTIC jsou navrženy tak, aby spojily nezaměnitelný italský design s ladnými křivkami a špičkový výkon s důrazem na to, aby naše kola nabídla maximální komfort a radost z používání. Díky pečlivě vybraným komponentům nabízíme skvělý výkon elektrokola zabalený maximálně uzpůsobený pro bezpečný pohyb po městě. 

Kapitolou samou pro sebe je modelová řada ISSIMO, která nabízí unikátní jízdní zážitek. Díky komfortu macatých pneumatik vás nerozhodí žádná nástraha města a navíc je ISSIMO velice praktické.

 

TREKKING

Každodenní pohyb na kole , ve městě i na venkově, bez kompromisů v oblasti bezpečnosti, kvality a pohodlí. Proto jsme vytvořili svět LIVING , 5 modelů pro každodenní dojíždění, pro každého. 

Inženýři Fantic navrhli tyto modely tak, aby integroval náš nejlepší italský design, inovativní linie, špičkový výkon a veškerou bezpečnost silničního provozu, kterou potřebujeme. Fantic vytvořil nový „koncept“ městských elektrokol , všestranný na každém druhu silnice, sportovní i moderní.

SEVENDAYS LIVING

SEVENDAYS LIVING Brose
89 900,-
74 900,-

SEVENDAYS LIVING EASY Brose
89 900,-
74 900,-

SEVENDAYS LIVING Yamaha
94 900,-

SEVENDAYS LIVING EASY Yamaha
94 900,-

SEVENDAYS LIVING CITY Yamaha
94 900,-

ISSIMO

Řada je doplněna oceněnými Issimo 25 a ISSIMO 45. Hovoříme o nejnovějším přírůstku do rodiny ISSIMO, který znovu objevil koncept 

udržitelná mobilita, která přináší revoluci dojíždění tím, že je snazší a bezpečnější. Issimo zaručuje bezpečnost a stabilitu v každém terénu díky pneumatikám Fat 20×4″ a nízkému těžišti, které jsou k dispozici ve verzi Urban i Fun.

ISSIMO 45
99 900,-
79 900,-

ISSIMO 25
84 900,-
69 900,-