fantic-motor

ISSIMO 25

ELEKTROKOLO FANTIC ISSIMO 25

Díky větším rozměrům kol a nižšímu těžišti je nový ISSIMO synonymem bezpečnosti a stability v městském kontextu, který představuje nástrahy, jako jsou kolejnice, šachty a dlážděné ulice. Jedinečný a přizpůsobitelný design s příslušenstvím a kryty v deseti různých barvách.

MOTOR A BATERIE

Je osazen motorem Bafang M500 s maximálním točivým momentem 95 Nm a 630Wh baterií. Převodovka je plynulá, s ENVIOLO Heavy Duty integrovanou v náboji zadního kola.

RÁM A KRYT

Definujte svůj styl pomocí široké nabídky vlastních krytů, které jsou k dispozici v pěti transparentních barvách (Vivid Lime, Chili Pepper Red, Neon Orange, Island Blue, Violet) a pěti neprůhledných (Jet Black, Silver, Outdoor Green, Rose Gold, White).

Nyní jste připraveni udělat své ISSIMO 25 jedinečným!

RÁM

Speciální rám z lisovaného hliníku s propletenými trubkami, navržený a vyvinutý společností Fantic, nabízí správný kompromis mezi bezpečností a stylem. Silný, ale lehký, poskytuje praktičnost a ovladatelnost. Jedinečný na trhu, chlouba Made in Italy.

APLIKACE ISSIMO

ISSIMO je také název nové aplikace, která vám umožní rychle a snadno spravovat a organizovat spoustu informací o vašem elektrokole. Zobrazuje přímo na vašem chytrém telefonu rychloměr, stav kola a baterie, satelitní navigaci a statistiky využití s možností sdílet aktivitu na sociálních sítích. Aplikace má také funkci GPS sledování ISSIMO za pohybu, s upozorněním/varováním na chytrém telefonu, i když se pohybuje ze své zaparkované polohy.

Aplikace ISSIMO je k dispozici pouze pro verzi ISSIMO Urban ‚Connect‘ za příplatek 5 000,-.

ISSIMO URBAN

ČERNÁ / BÍLÁ / ŠEDÁ

ISSIMO FUN

ČERNÁ / BÍLÁ / ŠEDÁ

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Motor: Bafang M500, Točivý moment: 95Nm
Baterie: Fantic, Lithium Ion, 36 V, 630 Wh
Rám: Hliníkový rám, jedna velikost / Barvy: černá, bílá, šedá.
Vidlice: Zoom, zdvih 80 mm
Řazení: Enviolo City
Kliky: 40Th Chain rings
Kazeta: 16Th Chain rings
Přední brzda: Radius BH-M960
Zadní brzdaRadius BH-M960
Pneumatiky (Urban): VEE-Tire Co – 20″X4″ Speedster
Pneumatiky (Fun): VEE-Tire Co – 20″X4″ Mission Command
Ráfek a paprsky: Gipiemme 20″ Fat
Světla přední/zadní: Led, Přední Trelock Veo 50 / zadní Spanninga Pimento
(*)Poznámka:FANTIC MOTOR si vyhrazuje právo změnit technické vlastnosti bez předchozího upozornění. Všechny obrázky jsou přiloženy pro ilustrační účely. Produkty se mohou změnit.