fantic-motor

SEVENDAYS LIVING

sevendays living brose 58

SEVENDAYS LIVING
LIVING je navržen tak, abyste si ho mohli užívat po celý den, ať už na dojíždění do města, víkendy nebo dovolenou. Kvalita, výkon a design jsou 3 vlastnosti tohoto modelu.
Nový motor PW S2 od Yamahy poskytuje točivý moment 75 Nm spolu s „automatickou asistenční podporou“ , která poskytuje asistenci, kterou potřebujete za jakýchkoli podmínek: nadjezd, stoupání nebo sjezd na polní cestě s plynulým a přirozeným zrychlením při každé jízdě.
Nová „asymetrická zadní řetězová vzpěra“ nabízí možnost instalace řemenu místo tradičního řetězu“ pro zvýšení ticha a účinnosti jízdního kola. Polstrovaná sedlovka poskytuje extra pohodlí. Zadní světlo vybaveno brzdovým senzorem.

MOTOR
LIVING je vybaven novým motorem Yamaha PW S2 . Lehký (pouze 2,85 kg), kompaktní (o 20 procent menší než předchozí řada), s maximálním točivým momentem 75 Nm a inovativní „automatickou volbou asistence“ na základě jízdních podmínek, která zvyšuje pohodlí a bezpečnost. Baterie vyvinutá společností Fantic je 630 Wh pro dlouhé ježdění.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

MotorYamaha PW S2  75 Nm
BaterieFantic, Lithium Ion, 36 V, 630 Wh
DisplayB Yamaha
RámHliníkový rám. Velikosti: S-M-L
Vidlice: Suntour XCR34, 100 mm
KlikyFSA
ŘazeníSRAM SX Eagle
KazetaSRAM SX, 12V, 11-50
ŘetězSRAM SX
Přední brzdaPromax Solve ST 925 hydraulická 2P, 180mm kotouč
Zadní brzdaPromax Solve ST 925 hydraulická 2P, 180mm kotouč
Pneumatiky: Vittoria E-Randonneur
Ráfek a paprsky: GBC 29″
Přední náboj: GBC, 110 mm Boost
Zadní náboj: GBC, 148 mm Boost
Řídítka: GBC – 700 mm, Stoupání 20 mm
Hlavové složení: GBC – 70MM
Sedlo a rukojeti: Selle Italia S 5 Superflow / Urban Gist
Pedály: Hliník
(*)Poznámka:FANTIC MOTOR si vyhrazuje právo změnit technické vlastnosti bez předchozího upozornění. Všechny obrázky jsou přiloženy pro ilustrační účely. Produkty se mohou změnit.