fantic-motor

LIVING CITY

FANTIC LIVING CITY YAMAHA

ELEKTROKOLO FANTIC SEVENDAYS LIVING CITY YAMAHA

Toto nové elektrokolo, vytvořené pro město, uspokojuje všechny potřeby každodenní mobility ve všech ulicích města udržitelným způsobem. Snadno ovladatelné, pohodlné a bezpečné. Nízký prostup usnadňuje každému nastupování.
Nový motor PW S2 od Yamahy poskytuje točivý moment 75 Nm spolu s „automatickou asistenční podporou“ , která poskytuje asistenci, kterou potřebujete za jakýchkoli podmínek: nadjezd, stoupání nebo sjezd na polní cestě s plynulým a přirozeným zrychlením při každé jízdě.
Nová „asymetrická zadní řetězová vzpěra“ nabízí možnost instalace řemenu místo tradičního řetězu pro zvýšení ticha a účinnosti jízdního kola. Polstrovaná sedlovka poskytuje extra pohodlí. Brzdový senzor.

POHONNÁ JEDNOTKA

Nové LIVING CITY je vybaveno novým motorem Yamaha PW S2. Lehký (pouze 2,85 kg), kompaktní  (o 20 procent menší než předchozí řada), s maximálním točivým momentem 75 Nm a inovativní „ automatickou volbou asistence “ na základě jízdních podmínek, zvyšující pohodlí a bezpečnost. Baterie vyvinutá společností Fantic je 630 Wh pro dlouhé ježdění.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Motor: Yamaha PW S2, Točivý moment: 75Nm
BaterieFantic, Lithium Ion, 36 V, 630 Wh
Display: B Yamaha
RámHliníkový rám. Velikosti: S-M-L
Vidlice: RST Volant, zdvih 50 mm
Kliky: FSA
Přední brzda: Promax Solve ST 925 hydraulický 2P, 180mm kotouč
Zadní brzdaPromax Solve ST 925 hydraulický 2P, 180mm kotouč
Pneumatiky: Vittoria E-Randonneur
Ráfek a paprsky: GBC 29″ (ML) – 27,5″ (S)
Přední náboj: GBC, 110 mm Boost
Zadní náboj: GBC, 148 mm Boost
Řídítka: GBC – 700 mm, Stoupání 20 mm
Hlavové složení: GBC – 70MM
Sedlo a rukojeti: Selle Italia T3 Flow
Sedlovka: Promax Suspended Ø30,9
pedály: Hliník
(*)Poznámka:FANTIC MOTOR si vyhrazuje právo změnit technické vlastnosti bez předchozího upozornění. Všechny obrázky jsou přiloženy pro ilustrační účely. Produkty se mohou změnit.