fantic-motor

ISSIMO 45

MOPED NOVÉ GENERACE

ISSIMO 45

ELEKTROKOLO FANTIC ISSIMO 45

Nový ISSIMO 45, který je synonymem bezpečnosti a stability v jakémkoli terénu díky kolům s pneumatikami Fat 20 x 4 palců a nízkému těžišti, je verzí ISSIMO S-Pedelec. Jako kolo pro dojíždění představuje ISSIMO 45 novou příležitost, jak se po městě pohybovat naprosto svobodně a s respektem k udržitelné mobilitě. Mezinárodně oceněný design lze dokonce upravit podle vlastního stylu a potřeb pomocí barevných krytů a doplňků

MOTOR A BATERIE

Je osazen 500W motorem Bafang M600 s maximálním točivým momentem 120 Nm a 600Wh baterií, typově schválenými světly a držákem SPZ a také odkládací přihrádkou jako standard. Převodovka je plynulá, s ENVIOLO Heavy Duty integrovanou v náboji zadního kola.

Zaručený je vynikající výkon a autonomie 50 kilometrů se standardní baterií nebo 100 kilometrů s druhou integrovanou baterií k dispozici jako příslušenství.

DISPLAY NA ŘÍDÍTKÁCH

• Silnice: Pro využití maximální rychlosti. Maximální rychlosti 40 km/h lze dosáhnout pouze pomocí plynu (skútru), pomocí pedálů s asistencí (S-Pedelec) nebo v kombinaci S-Pedelec a plynu.

• Hill: Pro využití maximálního točivého momentu ve stoupání. Toto je ideální režim pro využití výkonu motoru na strmých svazích až do rychlosti 20 kilometrů za hodinu. I zde je možné použít jako skútr pouze na plyn nebo S-Pedelec jako výkonné elektrokolo, případně obě možnosti kombinovat.

• Režim „Zero“ : Výběr nulové úrovně zablokuje veškerou asistenci motoru, takže vozidlo lze používat pouze šlapáním. To je ideální, když se připravujete na dlouhé sjezdy nebo chcete-li šetřit spotřebu baterie. 

• Asistence při chůzi: Pro chůzi s kolem bez nutnosti tlačení (určeno pro místa, kde je jízda zakázána). 

RÁM A KRYT

Definujte svůj styl pomocí široké nabídky vlastních krytů, které jsou k dispozici v pěti transparentních barvách (Vivid Lime, Chili Pepper Red, Neon Orange, Island Blue, Violet) a pěti neprůhledných (Jet Black, Silver, Outdoor Green, Rose Gold, White).

Nyní jste připraveni udělat svůj ISSIMO 45 jedinečným!

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Motor: Bafang M600, Max. výkon: 500 Watt, Točivý moment: 120Nm
Baterie: Fantic, Lithium Ion, 43 V, 600 Wh
Rám: Hliníkový rám, jedna velikost / Barvy: černá, bílá, stříbrná.
Vidlice: Zoom, zdvih 80 mm
Řazení: Enviolo Heavy Duty
Přední brzda: Radius BH-M870-E
Zadní brzdaRadius BH-M870-E
Pneumatiky: VEE-Tire Co – 20″X4″ Speedster
Ráfek a paprsky: Gipiemme 20″ Fat
Světla přední/zadní: Led Roxim Z4E Elite/ Koso Led mini
(*)Poznámka:FANTIC MOTOR si vyhrazuje právo změnit technické vlastnosti bez předchozího upozornění. Všechny obrázky jsou přiloženy pro ilustrační účely. Produkty se mohou změnit.