fantic-motor

CABALLERO 500 RALLY

ZROZENO PRO ZÁBAVU V TERÉNU

FANTIC CABALLERO 500 RALLY

Caballero 500 v provedení Rally je věnováno milovníkům detailů s dobrodružnou a rebelskou dušíRally je nejterénnější verze Caballera, navržená tak, aby vám umožnila snít na dvou kolech o dobrodružstvíchVaše výlety se budou skládat z dosud neobjevených cest před vámi.

Terénní podvozek z něj dělá ideálního společníka pro vaše vzrušující výlety. Nastavitelná USD vidlice o průměru 43mm se zvýšeným zdvihem 200 mm, vysokým předním blatníkem, hliníkovou kyvnou vidlicí, dodatečnou ochrannou motoru, chladiče a světlometu nebo řídítka s hrazdičkou v sobě terénní ambice nezapřou.

RALLY500 ENGINE

MOTOR

Jednoválcový, 4ventilový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva nyní splňuje normu Euro 5. Poskytuje skvělý výkon na asfaltu v kombinaci s účinností na off-roadových tratích. Řídicí jednotka ECU má aktualizované mapování, které zajišťuje ještě hladší výkon motoru při všech otáčkách a také optimalizuje výkon z hlediska maximálního výkonu a točivého momentu. Díky tomu poskytuje Caballero 500 živelný projev za každé situace

Výfukový systém je vyroben v Itálii ve spolupráci se značkou Arrow. Dvojité chromované tlumiče vyvedené pod sedadlem skvěle mají perfektní zvuk a skvěle sedí k charakteru motorky.

PODVOZEK

Caballero 500 Rally je nejvíce off-roadově orientovaný model rodiny. Řada Caballero se vyznačuje rámem z chrom-molybdenové oceli s centrální trubkou. Toto technické řešení upřednostňuje lehkost, čímž zajišťuje neuvěřitelnou hbitost a pohodlí

Přední vidlice jsou 43mm upside-down FANTIC FRS, s nastavitelnou kompresí a předpětím; zadní odpružení je také nastavitelné FANTIC FRS. Drátové 19″ přední a 17″ zadní kolo mu dodávají skutečný terénní charakter, který je ještě vylepšen obutými pneumatikami Michelin Anakee Wild. 320 mm přední a 230 mm zadní brzdové kotouče a odpojitelný dvoukanálový ABS systém Continental zaručují skvělou bezpečnost v každé situaci.

ESTETIKA

Caballero Rally nabízí spoustu terénních detailů: řídítka s hrazdičkou, zvýšení přední blatník, kryt motoru, ochrannou mřížku světlometů, přední závodní tabulku nebo terénní pneumatiky. K dokoupení je pak spousta dalších originálních doplňků, které umožňují přizpůsobit si motorku podle sebe.

K dispozici jsou dvě barvy: vedle armádní zelené verze se řada rozšiřuje o novou pískovou barevnou verzi s matně černými detaily.

BAREVNÉ VARIANTY

PÍSKOVÁ

ZELENÁ

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Motor

Homologace: Euro 5
Objem: 449 ccm
Maximální točivý moment: 43 Nm při 6000 ot./min
Zdvih: 64 mm
Palivový systém: Electronic Fuel – tělo škrticí klapky ø 40mm
Převody: 6
Výfukový systém: Dvojitý výfuk od ARROW

Motor: kapalinou chlazený 4taktní jednoválec
Maximální výkon: 40 HP při 7500 ot./min
Vrtání: 94,5 mm
Startér: Elektrický
Spojka: Vícelamelová mokrá spojka
Spotřeba paliva: 4,2 l/100 km

Podvozek

Rám: Rám z CrMo ocelové středové trubky
Pneumatiky: 110/80 R19, 140/80 R17
Brzdy: Přední plovoucí brzdový kotouč ø320mm – Zadní brzdový kotouč ø230mm
Přední odpružení: ø43mm UpsideDown
Zadní odpružení: regulace tlumení odskoku
Emise CO2: 97 g/km
Kyvné rameno: Z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem

Kola: Paprsek s hliníkovými ráfky
ABS: Continental dvoukanálový ABS (vypínatelný)
Zdvih předního odpružení: 200 mm
Zdvih zadního odpružení: 200 mm

Rozměry

Výška sedadla: 820 mm – 840 mm
Délka: 2080 mm
Palivová nádrž: 12 l
Rozvor: 1435 mm
Hmotnost: 150 kg