fantic-motor

CABALLERO 500 FLAT TRACK

JINÝ ZPŮSOB, JAK VIDĚT SVĚT

CABALLERO 500 FLAT TRACK

Tento vzrušující způsob jízdy na motocyklu pochází přímo z amerických polních cest a toto je úplně první sériově vyráběný motocykl inspirovaný disciplínou Flat Track s 19“ palcovými koly vpředu i vzadu. 

Flat Track je velmi jednoduchý styl závodění. Kde stále odbočujete doleva, kolo za kolem a snažíte se, abyste dosáhli nejlepšího času na kolo. Pak přihoďte další jezdce a zábava začíná. Na rovince na plný plyn, v zatáčkách klopte motorku do stran, držte maximální možnou rychlost a buďte nebojácní.

Fantic Caballero 500 Flat Track je navržen tak, aby dodal adrenalin každému vašemu pohybu. Je to Caballero ve své nejzábavnější podobě!

FLAT TRACK 500

MOTOR

Jednoválcový, 4ventilový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva nyní splňuje normu Euro 5. Poskytuje skvělý výkon na asfaltu v kombinaci s účinností na off-roadových tratích. Řídicí jednotka ECU má aktualizované mapování, které zajišťuje ještě hladší výkon motoru při všech otáčkách a také optimalizuje výkon z hlediska maximálního výkonu a točivého momentu. Díky tomu poskytuje Caballero 500 živelný projev za každé situace

Výfukový systém je vyroben v Itálii ve spolupráci se značkou Arrow. Dvojité chromované tlumiče vyvedené pod sedadlem skvěle mají perfektní zvuk a skvěle sedí k charakteru motorky.

PODVOZEK

Caballero 500 Flat Track se vyznačuje rámem z chrom-molybdenové oceli s centrální trubkou. Toto technické řešení upřednostňuje lehkost, čímž zajišťuje neuvěřitelnou hbitost a pohodlí.  

Přední vidlice jsou 41mm upside-down FANTIC FRS, zadní odpružení je nastavitelné FANTIC FRSHlavním rysem modelu Flat Track jsou drátová 19″ kola namontovaná vpředu i vzadu. Tato vlastnost poskytuje větší stabilitu a kontrolu při zatáčení a driftování jak na asfaltu, tak na šotolině. Bezpečnost při každodenním používání na mokru i suchu je také zvýšena díky 320 mm přednímu a 230 mm zadnímu brzdovému kotouče a odpojitelnému dvoukanálovému ABS systému Continental.

ESTETIKA

Ikonický design se stejným odznakem „Caballero“ na nádrži jako před čtyřiceti lety. Postranní číselné tabule zobrazují číslo 19 (odkaz na charakteristickou velikost kol Flat Track). Kromě matné černé barvy přidává aktuální modelový rok matnou stříbrnou, která ladí s tmavší metalickou šedou a matnou černou barvou na bočních panelech a blatnících.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Motor

Homologace: Euro 5
Objem: 449 ccm
Maximální točivý moment: 43 Nm při 6000 ot./min
Zdvih: 64 mm
Palivový systém: Electronic Fuel – tělo škrticí klapky ø 40mm
Převody: 6
Výfukový systém: Dvojitý výfuk od ARROW

Motor: kapalinou chlazený 4taktní jednoválec
Maximální výkon: 29,5 kW při 7100 ot./min
Vrtání: 94,5 mm
Startér: Elektrický
Spojka: Vícelamelová mokrá spojka
Spotřeba paliva: 4,2 l/100 km

Podvozek

Rám: Rám z CrMo ocelové středové trubky
Pneumatiky: 130/80-19, 140/80-19
Brzdy: Přední plovoucí brzdový kotouč ø320mm – Zadní brzdový kotouč ø230mm
Přední odpružení: ø41mm UpsideDown
Zadní odpružení: regulace tlumení odskoku
Emise CO2: 97 g/km
Kyvné rameno: Z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem

Kola: Paprsek s hliníkovými ráfky
ABS: Continental dvoukanálový ABS (vypínatelný)
Zdvih předního odpružení: 150 mm
Zdvih zadního odpružení: 150 mm

Rozměry

Výška sedadla: 820 mm – 840 mm
Délka: 2120 mm
Palivová nádrž: 12 l
Rozvor: 1425 mm
Hmotnost: 150 kg