fantic-motor

CABALLERO 125 FLAT TRACK

INSPIROVÁN ZÁVODNÍ DRÁHOU, POSTAVEN PRO ULICE

FANTIC CABALLERO 125 FLAT TRACK

Fantic Caballero 125 Flat Track byl vytvořen, aby změnil vaši perspektivu jízdy a umožnil vám zažít každodenní adrenalinové zážitky.

Homologované 19″ přední a zadní pneumatiky s hrubým vzorkem nabízejí skvělou stabilitu a dodávají vám jistotu při driftech. Offroad už nebude jediným prvkem vašich snů, asfalt bude mít příchuť silných emocí.

Tento vzrušující způsob jízdy na motocyklu pochází přímo z prašných cest v USA a je poprvé představen na evropském a mezinárodním pouličním trhu.

Fantic Caballero 125 Flat Track je navržen tak, aby dodal adrenalin každému vašemu pohybu. Je to Caballero ve své nejzábavnější podobě!

FLAT TRACK 125 ENGINE

MOTOR

Vrcholem motocyklu je zcela nový vodou chlazený čtyřtaktní motor Minarelli 125cc Euro 5. Motor nejnovější generace schopný zajistit nejvyšší možný výkon, a přitom splňuje homologační předpisy Euro 5. Motor, který pohání Fantic 125 Scrambler, je technicky vyspělý, vybavený elektronickým vstřikováním paliva, antihoppingovou spojkou a systémem Variable Valve Actuation. Systém VVA díky aktuátoru umožňuje, aby byla k dispozici nejúčinnější a nejvýkonnější vačka při jakýchkoli otáčkách a vždy zaručuje maximální zrychlení. Nová hlava válců nabízí účinnější spalování, které se projevuje vyšším výkonem, nižší spotřebou paliva a menší produkcí CO2. Antihoppingová spojka zabraňuje zablokování zadního kola, když jezdec zpomaluje, a zajišťuje tak větší bezpečnost.

PODVOZEK

Caballero 125 Flat Track se vyznačuje rámem z chrom-molybdenové oceli s centrální trubkou. Toto technické řešení upřednostňuje lehkost, čímž zajišťuje neuvěřitelnou hbitost a pohodlí.  

Přední vidlice jsou 41mm upside-down FANTIC FRS, zadní odpružení je nastavitelné FANTIC FRSHlavním rysem modelu Flat Track jsou drátová 19″ kola namontovaná vpředu i vzadu. Tato vlastnost poskytuje větší stabilitu a kontrolu při zatáčení a driftování jak na asfaltu, tak na šotolině. Bezpečnost při každodenním používání na mokru i suchu je také zvýšena díky 320 mm přednímu a 230 mm zadnímu brzdovému kotouče a odpojitelnému dvoukanálovému ABS systému Continental.

ESTETIKA

Ikonický design se stejným odznakem „Caballero“ na nádrži jako před čtyřiceti lety. Postranní číselné tabule ukazují číslo 19 (odkaz na charakteristickou velikost kol Flat Track). Kromě matné černé barvy přidává aktuální modelový rok matnou stříbrnou, která ladí s tmavší metalickou šedou a matnou černou barvou na bočních panelech a blatnících.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Motor

Homologace: Euro 5
Objem: 124,66 ccm
Maximální točivý moment: 11,2 Nm při 6500 ot./min
Zdvih: 58,7 mm
Palivový systém: Electronic Fuel – tělo škrticí klapky ø 30mm
Převody: 6
Výfukový systém: Inox duální výfuk

Motor: kapalinou chlazený 4taktní jednoválec
Maximální výkon: 11 kW (15 HP) při 10 250 ot./min
Vrtání: 52 mm
Startér: Elektrický
Spojka: Vícelamelová mokrá spojka
Spotřeba paliva: 2,0 l/100 km

Podvozek

Rám: Rám z CrMo ocelové středové trubky
Pneumatiky: 130/80-19, 130/80-19
Brzdy: Přední plovoucí brzdový kotouč ø320mm – Zadní brzdový kotouč ø230mm
Přední odpružení: ø41mm upside down
Zadní odpružení: regulace tlumení odskoku
Emise CO2: 46 g/km
Kyvné rameno: Z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem

Kola: Paprsková s hliníkovými ráfky
ABS: Continental dvoukanálový ABS (vypínatelný)
Zdvih předního odpružení: 150 mm
Zdvih zadního odpružení: 150 mm

Rozměry

Výška sedadla: 820 mm
Délka: 2120 mm
Palivová nádrž: 12 l
Rozvor: 1425 mm
Hmotnost: 130 kg